Replacement for MSI Sword 15 A12U B156HAN08.0 LCD Screen 1920X1080 15.6 inch 40 Pins 144Hz LED Display Digitizer Panel (for Non-Touch Screen Only)
| ASIN | B0D2CZFS2Z |
| Best Sellers Rank | #116,199 in Computers & Accessories ( See Top 100 in Computers & Accessories ) #7,466 in Laptop Replacement Screens |