title: "XP POWER, EML30US36-P, AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), Open Frame, 1 Output, 30 W, 36 V, 830 mA"
brand: "xp power"
price: "B/.230"
---
# XP POWER, EML30US36-P, AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), Open Frame, 1 Output, 30 W, 36 V, 830 mA
**Brand:** xp power
**Price:** B/.230
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** XP POWER, EML30US36-P, AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), Open Frame, 1 Output, 30 W, 36 V, 830 mA by xp power